Praėjus beveik metams po vonios kambario įrengimo, šį rudenį padarėme sau sekančią dovaną - įsirengėme kampinę dušo sienelę:

Prieš                                                                Po

105×105 cm dydžio dušo sienelei buvo pasirinktas 8mm storio grūdintas stiklas. Viską sumontavome 3-yse šeimyniškai. Kadangi stiklai dideli ir gana sunkūs ir daroma tai buvo pirmą kartą, sunkiausia buvo išstatyti juos idealiai tiesiai, kad durys gerai priglustų ir lengvai užsivertų. Tačiau po įdėtų pastangų viskas pavyko.

Sumontavus stiklus, buvo pritvirtintas specialus vamzdis-stabilizatorius laikantis stiklą, kad varstant duris visa konstrukcija nejudėtų:

Po sumontavimo stiklų kraštus beliko užsandarinti skaidriu sanitariniu Penosil Stop Fungi silikonu, su apsauga - 10 metų jokio pelėsio :). Durys varstosi ir priglunda puikiai, sandariam durų uždarymui padeda plastikinė tarpinė su magnetu:

Dušo padas suklijuotas buvo savarankiškai iš akmens mozaikos plytelių sueina praktiškai lygiai su visom vonios grindim, truputį abejojom ar dušo trapas susitvarkys su vandens kiekiu. Tačiau laikas parodė, kad nerimauti nereikėjo, nuolydis iki trapo yra pakankamas ir vanduo subėgti suspėja

Apatinė dviguba durų tarpinė pakankamai sandari, vanduo nesisunkia į išorę:

Dušas erdvus toks kaip norėjome, tad pagaliau, belieka juo tik naudotis :).

Patiko (0)

Rodyk draugams