Gal dar kas domisi kaip gi mums sekasi, ką veikiam, ar pastačius namą ir jame apsigyvenus viskas tuom ir baigiasi? :) Tikrai ne, kūryba vyksta nuolatos, kažką atnaujinam, kažką papildom, kažką pagrąžinam ir tai mus tik veda į priekį ;). Estetika ir grožis turi būti ne tik name, bet ir kur daugiausiai laiko praleidžiam vasarą - kieme. Labai džiaugiamės savo terasa, dėkingai išsidėsčiusi ji vakarinėje pusėje, saulės gauna vos po pora valandų per dieną, kol vėliau meta šešėlį šalia augantis didžiulis krūminis medis, laukinė blindė.

Mūsų terasa šią vasarą:

Mūsų terasos gelbėtojos nuo karštos saulės vakarop medis-krūmas blindė:

Terasoje vasarą praleidžiam daugiausiai laiko, joje pusryčiaujama, pietaujama, vakarienaujama, pamirštame net namus, daugiausiai prabūnam lauke, “laukiniai” gyventojai tampam :). Iš ties tai smagu, lauke juk grynas oras, mėlynas dangus, žaluma ir negali atsidžiaugti ja.. Galima skaityti pavėsyje po medžiu ar tiesiog nieko neveikti karštą dieną vėsiam pavėsyje:

Po dienos darbų labai smagu vakarais iš terasos tiesiog stebėti besikeičiančius saulėlydžius:

Kai norisi susikurti tokią aplinką kurioje malonu būti, kuri maloniai trauktų ne tik mūsų, bet ir aplinkinių akis, kuri žydėtų visą sezoną, įsirengti norisi taip, kad tai reikalautų mažiausiai priežiūros, pasirenkam ir sodinam daugiamečius augalus. Šiuo metu ant “bangos” labai nuostabios šluotelinės hortenzijos, po keleto metų jos išaugs į nuostabaus grožio žydinčius krūmus. Išsirinkau jų net keletą skirtingų rūšių. Visą vasarą darėme pertvarkas, grąžinom aplinką. Šalia levandų pasodinta Confetti, medumi kvepianti hortenzija:

Prieš tai žydėjo ir levandos, jau kelerių metų nemaži krūmai:

Neseniai pertvarkytas gėlynas po medžiu, kad būtų į gražu žiūrėti iš terasos, papildyta hortenzijomis, Vanilla Fraise:

šalimais hortenzija Tardiva, ka suaugs bus gražus didelis žydintis krūmas:

Hortenzija Polar Bear, balti kaip poliarinė meška žiedai:

Hortenzija Wims Red dar mažytė, bus 1,5m žydintis pradžioje baltai, vėliau raudonais žiedais krūmas:

Neseniai perplanuotas gėlynas salelė, šalia buvusių augalų čia pasodintos Vanilla Fraise hortenzijos ir smilgos soruolės Magic puošiančios savo ilgomis šluotelėmis. Aišku, kai viskas suaugs po kelerių metų turės dar kitą vaizdą:

Dar keletas hortenzijų yra kitoje namo pusėje, kai jos suaugs bus galima pasidalinti dar gražesnėmis augalų nuotraukomis tikiuos :).

Šiam kartui tiek, vėliau bus dar daugiau nuotraukų iš mūsų sklypo. Mėgaujamės tuom kuom užsiimam. Ir jum sėkmės kuriant savo sodus ;).

Patiko (0)

Rodyk draugams