Ilgokai užtruko rašymas ir naujos temos, bet to priežastis tikrai pateisinama, nes po persikraustymo tiek daug reikalų beįsikurinėjant! O taip pat rūpestis nemažas - kalnas dėžių, kurias teko išrūšiuoti, dar galybė jų liko sukrauta laikinai sandėliu paverstam garaže :). Pasirodo ir 45m2 garažo neužteko viską susandėliuot, kiek “turto” žmogus per gyvenimą sukaupia, kad nebėr kur padėt, o išmesti kaip visada ko nors gaila :). Aišku, nemažą dalį “turto” sudaro statybinės medžiagos, visokie dažų kibirai, putplastis, įvairios plokštės, dar nesurinktos lentynos, durys, ir aišku kampinė vonia užsiėmusi nemažą gabalą ploto kuri jau labai laukia savo nuolatinės vietos pagal paskirtį :)ir kt.

Dar prieš įsikeliant buvo skubama pasidaryti pagrindinius dalykus name, buvo sudėta visa grindų danga, išdažytos beveik visur lubos, sienų deja nevisur spėta išdažyti. Pagrindinis dalykas aišku, kad būtų kur nusiprausti ir wc :) Visa kita su laiku padaroma nebesiplėšant.

Tad dar prieš įsikeliant buvo pradėtos klijuoti sienų plytelės šiam kambariuke. Grindys jau buvo suklijuotos, prieš tai vienu ypu klijuojant wc, virtuvę ir tambūrą.

Atsimuštas su lazeriu perimetru lygis, prisukti profiliukai ir pradėtos klijuot patikusios šviesių spalvų Dvarčionių plytelės- naujiena Perl kolekcijos (tik “naujiena” ji liks ilgam, nes kaip žinia Dvarčionių gamykla neseniai bankrutavo, gaila tik nuolaidos neskubėjo parduodamom plytelėm dalinti), kaip kad ir rekomenduojama nuo antros eilės. Tai buvo tikrai pirmas rimtas išbandymas ir kad pavyktų suleisti visas plyteles gražiai ir kad sutaptų dekoratyvinė juostelė lygiai viršuje ir paskutinė plytelių eilė nebanguotų, nes virš jų numatyta dažyta siena. Plytelės klijuojamos tiesiai ant Fibo 88plius blokelių, prieš tai siena buvo nutepta Betonkontaktu dėl visa ko, dėl gero sukibimo.

Po pirmos dienos nuveikta tiek:

Po keleto vakarų buvo baigtos klijuoti plytelės, liko tik tarpus užglaistyt ir kabinti reikalingus atributus:

Užspaudus laikui, buvo skubiai pabaigti visi smulkūs darbai, kurie atima taip pat daug laiko ir štai galima jau naudotis šia patalpa :):

Sienos ir lubos taip pat baigtos dažyti, Vileroy Bosch ir Ideal Standart kaba bei veidrodis iš Jysk puikiai čia įsitaisė kaip ir beje naujas šviestuvas:

Malonu pasidžiaugti kai vienas darbelis baigtas ir gali imtis kito. Nors liko užtepti dar baltu sanitariniu silikonu grindų ir sienų plytelių siūlę ir pakabinti popieriaus laikiklį :).

Beje visoms grindų plytelių ir parketlenčių siūlėms panaudojau Knauf sanitarinį karamelės spalvos silikoną. Pastarasis praktiškai tos pačios spalvos kaip ir Knauf plytelių siūlių glaistas ir dera prie ąžuolo spalvos. Prieš tai atradau dar tokią Tesa dažymo juostelę jautriems paviršiams, kurią čia ir priklijavau palei kraštus iš abiejų siūlės pusių. Užtepiau silikoną, o paskiau tiesiog lygiai su mentele nubraukiau:

Pradžiūvus ir nuplėšus juostelę sujungimas firmiškai lygiai atrodo ir basa koja nekliūna:

Ir visos kitos siūlės analogiškai buvo užteptos.

Dar buvo atliktas vienas darbas įstatytos pirmos durys į šią “prabangią” patalpą. Pagal pirminę mūsų namo interjero viziją galvojom apie baltas duris. Bet dabar džiaugiamės padarę kompromisą, dėl atsiradusios galimybės kuri paįtakojo kitokių durų pasirinkimą. Tie keletas dalykų nulėmusių pasirinkimą: itališkos, kokybiškos, lengvutės, riešuto faneruotė dengta tokiu laku atrodo lyg baldai, su tarpinėm staktoje bei sužavėjo lengvas jų varstymas. Ąžuolo grindų spalva taip pat derėjo prie jų ir kaina labai gera ne per saloną kuriomis jis prekiauja, o per skelbimus, todėl ir buvo pasirinktos šios durys, viso 7 komplektai:

Staktos pjūvis:

ir durys apžiūrėtos salone:

Ir jau įstatytos, tik dar be durų apvadų, kurie bus uždėti kai bus viskas baigta su holo siena:

Grindų plytelės klijuojant buvo apskaičiuotos ir privestos taip, kad tarpas tarp plytelių ir parketlenčių sueitų lygiai po durim:

Durų rėmas buvo įstatomas užpurškiant  putomis, prieš tai gerai jas išsistačius ir užfiksavus. Prieš užpučiant putomis dar buvo įstatoma keletas medinių atramėlių kad putos neišpūstų staktos (pasimetė montavimo nuotraukos), nieko sudėtingo, tik reikalaujama kruopštumo.

Šiek tiek matoma nuotraukoj jau padengta savarankiškai Decoramentum Cebos dekoro dažais holo siena (daugiau apie ją aprašymo ir nuotraukų bus atskiroj temoj)

Vaizdas pasikeis kai bus sudėti durų apvadai, pabaigtos statyti visos likusios durys, o dabar dar neužbaigti kiti dalykai laukia savo eilės, ech, o ypač - vonios kambarys! O ką dar kalbėti ir kaip čia visur suspėt :), kad labai daug energijos atiduodama šiuo metu ir lauke.., kur vyksta grunto perkasinėjimo-grėbliavimo, grumstų ir akmenų išrinkimo, žolės rovimo ir volavimo darbai. Po visų karščių, rugpjūtį, gal antroj jo pusėj planuojame pasėti žolytę.

Kadangi sklypas nelygus ir nesistengiam padaryti jo lygaus kaip stalo…

Šio ryto drėgnas apniukęs peizažas džiugino šį kart labiau nei kepinantį saulė, nes tokių tropinių karščių seniai neregėjom :):

O prieš keletą dienų vakaro dangus buvo daug žadantis, bet deja, lietus praėjo kažkur pro šalį :):

Yra dar kitų naujienų, apie kurias plačiau sekančiose temose…

Patiko (0)

Rodyk draugams