Šis pavasario rytas nuteikė smagiai pateikęs mums įdomią staigmeną - kai už lango “balta balta kur dairais”… Neatsispyriau pagundai užfiksuoti maloniai baltas apylinkių akimirkas. Savaitgalis gal niekuo neypatingas jei nebūtų sniego, bet kai kam jis labai svarbus - juk šis sekmadienis Verbų sekmadienis :), o už savaitės mūsų visų laukia Velykos, ir žiūrint į artimiausias orų prognozes, matyt, galėsime ridinėti margučius ant sniego! O kai kurie jau suspėjo ir padangas žiemines pasikeisti ir paskubėjo visai be reikalo.. Kai kas jau trina rankas, ir ruošiasi naujiems darbams prie namo, bet dar teks šiek tiek palūkėti.

“Sustok, akimirka žavinga!” Štai kokios gražios balta paklote padengtos mūsų apylinkės:

O angobuotų čerpių stogo privalumai tokie, kad stogas gan slidus ir nelaiko ilgai ant savęs sunkaus krūvio, truputį pašildžius saulutei sniegas lengvai ir smagiai čiuožia žemyn, tuo palengvindamas stogo konstrukcijoms :):

Prūdelyje žuvytės orapūtės pagalba išgyveno puikiai, tik dar vangios, ir beveik nesimaitina. Tik teko išgriebti iš vandens krūvą varlių išpampusių, matyt uždususių kai buvo visiškai ledu užšalęs prūdelio paviršius. Keista, kad vienos varlės nuduso, kitos puikiausiai išgyveno. Tik net negalvojau, kad toks didelis kiekis jų pasirinko mūsų prūdelyje žiemoti, juk netoliese didžiulis kaimynų prūdas..

Vis tik jaučiasi, kad pavasaris, gyvūnija bunda, kaip ir visokie paukščiai, taip ir maži vikšreliai judantys ant balto sniego:

Kačiukai sprogsta, kurių nespėjo stirnos visiškai nugriaužti, o šalia ir kaltininkių pėdsakai:

Tujos irgi buvo skanios pusryčiams :), kažin ar išgyvens po tokio “nušienavimo”, už tai tvora šiemet bus garantuotai!

Nežiūrint į tai, vistiek smagus šis rytas, tikrai geras pozityvo užtaisas ateinančiai savaitei :)

Su artėjančiom šv. Velykom visus!

Patiko (0)

Rodyk draugams